ČISTĚ ROSTLINNÁ CHUŤ

Kdo jsme?

Jsme rodinná společnost z Vysočiny a máme rádi dobré jídlo. Dobré jídlo bez příměsí, bez éček, bez zbytečných věcí „navíc“, které jen zabíjí čistou chuť. Znáte to, přijdete domů, přepadne Vás hlad, ale Váš mlsný jazýček by chtěl něco nového, originálního, něco výjimečného. A přesně to jsou naše pomazánky, které vyrábíme ručně s láskou k poctivému jídlu. Naše receptury pečlivě vyvíjíme s důrazem na neotřelé kombinace a zachování čisté chuti původních ryze rostlinných surovin.

 

 

 

Rodinná společnost z Vysočiny

Originální receptury

 

 

 

Jaké jsou naše pomazánky?

Pod každým víčkem najdete vždy alespoň 50 % základní suroviny, kterou je čerstvá zelenina nebo luštěnina. Co u nás nenajdete? Žádné škodlivé konzervanty, sóju, lepek, laktózu nebo palmový olej. Pomazánky Seneb jsou tedy připraveny uspokojit i náročné zákazníky s různými výživovými preferencemi. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si vybrat tu Vaši.

 

  

Naše potraviny jsou vhodné při intoleranci laktózy, pro

vegany, vegetariány, celiaky

a pro všechny, kteří chtějí zažít čistě rostlinnou chuť.

 

Kontaktujte nás...

Chtěli byste mít naše výrobky ve svém oblíbeném obchodě? Kontaktujte nás a podpořte české výrobce a dodavatele! Stačí zobrazit sekci kontaktů nebo využít naši skupinu na facebooku. K přímému odběru jsou pak výrobky v Pelhřimově po předchozí domluvě.

Těšíme se na Vaše postřehy a komentáře!